🛒 توی این ویدئو همراه من بیاید به فروشگاه کافلند در آلمان!
قیمت مواد غذایی رو بررسی کردم و هزینه ماهانه خوراکم رو توضیح دادم. 💶🍞
اگر برات جالبه بدونی تو آلمان برای خورد و خوراک چقدر باید خرج کنی، این ویدئو رو از دست نده! 🎥👀
👉 لایک یادت نره، کانال رو سابسکرایب کن و نظرت رو توی کامنتها بنویس!
تقسیم بندی ویدئو Timestamps
0:00 - مقدمه و خرید از Lidl
4:45 - خرید از dm
6:34 - خریداز فروشگاه کافلند
25:40 - بازگشت به خانه و نمایش خریدها
29:42 - توضیح درباره فروشگاه ها
32:10 - هزینههای ماهانه مواد غذایی در آلمان
34:10 - نتیجهگیری و خداحافظی
ویدئوهای پرطرفدار کانال:
من چطوری به زبان آلمانی درس میخونم؟
https://youtu.be/_bjGoetkW8M?si=qfiKu6b7cNgRJyFT
سوال و جواب درباره مهاجرت به آلمان:
https://youtu.be/Ii3Th6svcL8?si=rh9i62Vb23km3ibJ
خونه 30 متری من در آلمان:
https://youtu.be/-iBF0n_yfDI?si=gGXb_4_cbq-ZCv14
=================================================
اینستاگرام من:
https://www.instagram.com/hedieh_jfri/profilecard/?igsh=MWFvNTRpNmcweXlmcw==
تلگرام من:
https://t.me/Ausbildung_Steuer
#آلمان #مهاجرت #هزینه_زندگی_در_آلمان #خرید_مواد_غذایی #هزینه_خوراک #خرید_از_کافلند #قیمت_مواد_غذایی #یوتیوب #هزینه_ماهانه #آوسبیلدونگ #kaufland #germany #HediehJafari