MENU

Fun & Interesting

Easy 2 Dollar Pasta | But Cheaper

Joshua Weissman 2,133,445 4 years ago
Video Not Working? Fix It Now

Going out for Pasta is gonna cost you at least 15 bucks for a plate. But what if you could just take an extra 15 minutes at home and instead end up only forking over 2 dollars or less? Recipe: https://www.joshuaweissman.com/post/2-dollar-pasta-but-cheaper Induction Cooktop: https://shop-links.co/1736570539281705583 Pyrex Measuring Cup: https://shop-links.co/1731245796277967171 FOLLOW ME: Instagram: https://www.instagram.com/joshuaweissman Tik Tok: https://www.tiktok.com/@flakeysalt Twitter: https://twitter.com/therealweissman Facebook: https://www.facebook.com/thejoshuaweissman Subreddit: https://www.reddit.com/r/JoshuaWeissman/ ---------------------------------------------------------------

Comment